SOFT CLEANSING CREAM
Tidligere laveste pris
MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.
Bevar balansen i huden med Soft Cream To Foam Cleanser, som rengjør i dybden. Den inneholder aktive ingredienser som hyaluronsyre og Prickly Pear som gjenfukter, glatter ut og styrker huden. Den unike formelen renser huden for olje, urenheter og makeup uten å påvirke hudens naturlige beskyttelsesbarrierer. Den er myk, kremet og forvandles til et luksuriøst skum ved kontakt med vann. Masser produktet inn i fuktig ansikt og hals ved hjelp av fingertuppene, og skyll deretter med lunkent vann.
- Fri frakt over 250 kr i Norge
- Alltid tollfritt

Gave ved kjøp
Få LA NUIT BODY SCRUB (50 ml) på kjøpet når duhandler hudpleieprodukt. Tilbudet presenteres i kassen.
Egenskaper
- 75ml / 2.53 fl. oz.
-
HYALURONIC ACID
Hyaluronsyre har en gjenopprettende evne og kan øke hudens fuktighetsnivå, berolige den og gjøre at den forsvarer seg mot tap av fuktighet. Den kan holde opptil 1000 ganger sin egen vekt i vann, noe som gjør den til en optimal fuktgiver for alle hudtyper. Fra 25-årsalderen reduseres kroppens egen produksjon av hyaluronsyre, slik at vi må tilføre dette utenfra. Hyaluronic Acid gir huden naturlig glans. -
PRICKLY PEAR
En type kaktus der stammen er en god kilde til antioksidantforbindelser som kalles polyfenoler. Mange av dem er effektive for å synbart redusere tegnene på sensibilisert hud. Perfekt for alle hudtyper. Beroliger og jobber aktivt for å forbedre og jevne ut hudens tone og tekstur. I tillegg til å være en god kilde til antioksidanter inneholder den også flerumettede fettsyrer og aminosyrer som gir huden påfyll og fuktighet.
Ingredienser
AQUA, PEG-8, BUTYLENE GLYCOL, MYRISTIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, GLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE, LAURIC ACID, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, GLYCERYL STEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SODIUM HYALURONATE, OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT, SODIUM CHLORIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM
anmeldelser
Har du kjøpt produktet, men ikke logget på? Logg på her for å skrive en anmeldelse.
11/08/2022
Denne rensen lukter utrolig friskt og rent. Du trenger ikke mye produkt for å rense hele ansiktet. Ansiktet føles rent og går du over med toner etterpå er all sminken fjernet med rensen! Man føler ikke at huden tørker ut. Kommer garantert til å kjøpe denne igjen!
11/04/2022
Beste rensen jeg har prøvd noen gang! jeg har alltid slitt med å finne en bra rens som fungerer på min hud men denne er virkelig tingen! Fungerer ekstremt bra på min hud og jeg så resultater allerede etter første dag!
02/04/2022
Beste rensen jeg har prøvd. Nydelig lukt og huden føles ren uten at man blir tørr. Anbefales!