LOOSE BRONZER BRUSH 18
Tidligere laveste pris
MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.
En favorittkost fra adventskalenderen i 2021! En avrundet og myk kost som passer perfekt når du skal påføre loose bronzer. Denne kosten gir enkel påføring og et jevnt resultat.
- Fri frakt over 250 kr i Norge
- Alltid tollfritt
anmeldelser
Har du kjøpt produktet, men ikke logget på? Logg på her for å skrive en anmeldelse.
19/10/2022
Elsker denne. Jeg liker å ta litt og litt og denne er et måste. Har endret måten jeg sminker meg på. Mindre produkter og lett med hånden. Nå har Jeg så mye bedre hud og sminket sitter bedre.
14/04/2022
Hvis du liker supermyke koster så er dette tingen. Jeg personlig liker koster med litt mer motstand slik at det kommer litt mer produkt på av gangen.
12/04/2022
ELSKER denne kosten! Skal definitivt kjøpe 1-2 stk til av denne! Mykeste kosten fra Caia. Perfekt til bronzer, setting pudder, blush etc.